Vedoucí školní jídelny: Zdeňka Paulová
 378 028 484-5

Vedoucí kuchařka:
 Růžena Šturmová

Kuchařky: Miroslava Havlová, Michaela Jandíková, Pavla Hlavinková, Jiřina Martínková,
                    Miloslava Trávníčková, Romana Boušíková, Kristýna Tobrmanová, Lenka Prodovská

jidelna2

jidelna1

Prostorná, nově rekonstruovaná školní jídelna je umístěna přímo v budově školy. Všichni strávníci mají možnost si od října 2011 vybrat ze tří jídel (2 teplá jídla a salát).  Odhlašování oběda nebo volba jídla se provádí prostřednictvím identifikačního čipu, Plzeňské karty nebo přes internet. Aktivaci objednávání stravy přes internet provede vedoucí ŠJ na žádost strávníka. Jestliže si salát zvolí méně než 20 strávníků, bude jim automaticky nastaveno 1. jídlo.

V naší školní jídelně nabízíme veřejnosti možnost odběru obědů.
Denně je možné vybírat ze tří druhů (dvě teplá jídla a jeden zeleninový salát).
Cena celého oběda je 64,-Kč. (od 1. 5. 2014)
Polévka a hlavní jídlo, průběžně v měsíci jsou saláty, ovoce, kompoty, jogurty, pudink, šlehaný tvaroh, moučníky, pomazánky. Obědy jsou vydávány v době od 11,00 do 11,45 hodin do vlastních nerezových jídlonosičů (vchod z Chválenické ul. do areálu školy). Podrobnější informace poskytne vedoucí školní jídelny na č.t. 378 028 484-5.

Placení stravného

Možnosti platby:

1. Inkasní způsob – svolení k inkasu z Vašeho účtu a o placení obědů se bude starat vedoucí ŠJ (přihlášku ke stravování si vyzvedněte v kanceláři ŠJ nebo ji najdete na internetových stránkách školy).

2. Složenka – zaplacení složenky typu A na poště a odevzdání dokladu vedoucí ŠJ do konce stávajícího měsíce

3. Vklad hotovosti v bance – zaplacení v bance a odevzdání dokladu vedoucí ŠJ stejně jako u složenky z pošty.

4. Internetové bankovnictví - provedení jednorázového převodu na účet ŠJ a odevzdání dokladu vedoucí ŠJ.

Nutno platit včas, protože do stravování je každý započítán od druhého dne po připsání částky na účet ŠJ (částka je vyvěšena na nástěnce u kanceláře ŠJ vždy po 15. dni daného měsíce).

Objednávání obědů

V naší školní jídelně je možnost objednávání a vyzvedávání obědů pomocí čipů nebo Plzeňské karty. Čip stojí 140,- Kč (vč. DPH). Tuto částku zaplatíte na účet školní jídelny 11433311/0100 a doklad o zaplacení odevzdáte vedoucí ŠJ, která Vám čip vydá (čipy se zpět nevykupují). Pokud se rozhodnete používat Plzeňskou kartu, musí Vám ji vedoucí ŠJ aktivovat, tzn. číslo karty uloží do počítače (na kartě není třeba Kč).

Dále je možno objednávat (i odhlašovat) stravu přes internet. Tuto službu získáte po přihlášení do elektronického informačního systému Žákovská pro rodiče i žáky. Podmínkou je aktivace přístupu u vedoucí ŠJ.
První druh oběda má každý strávník automaticky objednán. Objednává si pouze druhý a třetí oběd.

Změny v objednávkách lze provádět v boxu nebo přes internet. Vzhledem k tomu, že jídelníček je zapsán vždy na celý měsíc, může si každý strávník včas navolit. Případné změny lze ale provádět maximálně 2 dny před výdejem, tzn. v PO na ST, v ÚT na ČT, ve ST na PÁ, ve ČT na PO, v PÁ na ÚT.

K odhlášení stravy stačí telefonická odhláška, lze odhlásit i v internetovém objednávání.

Věkové kategorie

Na základě Vyhlášky č. 107/2005 Sb. dochází k rozdělení strávníků podle jejich věku do nových kategorií od 1. 9. 2005.
Výše finančních normativů na nákup potravin pro jednoho strávníka na den v jednotlivých kategoriích činí:
žáci 7 - 10 let              24,- Kč
žáci 11 - 14 let            26,- Kč
žáci 15 a více let         28,- Kč
zaměstnanci školy     28,- Kč
cizí strávníci                 28,- Kč
Celková cena oběda pro cizí strávníky  (nemocné děti) je 64,-Kč. (od 1. 5. 2014)
Do věkových skupin jsou strávníci zařazováni na dobu školního roku, ve kterém dosahují daného věku.

vytisknout stránkuposlat stránku e-mailem

Jak trávíme volný čas o víkendu?

Sport, turistika, hry venku46%
Knížka, ruční práce, hud.nástroj14%