Kroužek Radouš

Chceš se dozvědět zajímavosti z historie nebo si vyrobit vikingskou helmu? Chceš se projít Prahou Karla IV. nebo si zahrát hru, kterou už hráli Římané ve starověku?

Ano? Tak se přidej k nám! Na našem kroužku Radouš se seznamujeme s historií výtvarnými projekty a hrami.

Loňský školní rok jsme se zaměřili na nejstarší dějiny – pravěk a starověk. Vyzkoušeli jsme si, jak pravěcí lidé malovali své jeskynní malby nebo si vytvořili modely megalitických staveb. Podívali jsme se do starověkého Egypta a dozvěděli se zajímavosti ze života faraonů. Vyrobili jsme si masku Tutanchamona, postavili pyramidu nebo připravili mumii na posmrtný život.

Pracovali jsme se spoustou různých materiálů. Na naše výsledky se můžeš podívat ve fotogalerii.

Pokud se i ty chceš přidat k nám, neváhej, těšíme se na Tebe! V případě, že už Radouše znáš, nevadí, příští školní rok se podíváme opět na něco nového. Tentokrát se totiž vypravíme do středověku!