Zájmové kroužky
Nabídka zájmových kroužků pro 1. a 2. stupeň 25. ZŠ
ve školním roce 2023/2024
V tuto chvíli zpracováváme přihlášky do zájmových kroužků pro šk. rok 2023/2024. Veškeré informace (organizace kroužku, platby, atd.) budou posílat vedoucí kroužku na mail, který je uveden v přihlášce.
Přihlášku do zájmového kroužku podávejte pouze přes elektronický formulář.
Kroužky mají omezenou kapacitu, proto s přihláškou neváhejte. V případě malého počtu přihlášených, nebude daný kroužek otevřen.
Činnost zájmových kroužků bude zahájena v týdnu od 25. 9. 2023.
Elektronická přihláška - přihlašování na zájmové kroužky ukončeno
Po přihlášení na zájmový kroužek Vám přijde potvrzovací mail, kde kliknutím na odkaz potvrdíte přihlášku.
Platba zájmového kroužku:
K platbě vás vyzve vedoucí kroužku. Neplaťte prosím dříve!
Platit pouze převodem z účtu
Číslo účtu 50037311/0100, variabilní symbol = kód kroužku (jméno dítěte a třídu napište do zprávy pro příjemce).
na období leden – červen - cena všech kroužků 1080 Kč,
golfový kroužek 2100 Kč
Název kroužku / vedoucí | Ročník | Čas konání | Náplň kroužku |
Kroužek AJ pro žáky ŠD Mgr. L. Nová | 1. 2. | Čt 11:55 – 12:40 Pá 11:55 – 12:40 Út 12:50 – 13:35 Čt 12:50 – 13:35 | - Kroužek probíhá 2x týdně |
Kroužek francouzštiny |
|
| - objevování krás francouzštiny - poznáváme základy francouzského jazyka |
Kroužek francouzštiny |
|
| - objevování krás francouzštiny - poznáváme základy francouzského jazyka |
Mgr. L. Kutá | . |
1 x 14 dní | - tvorba výrobků z různých materiálů - k poplatku za kroužek vybíráme ještě hotově 300 Kč na materiál |
Bc. O. Soukup | . |
1 x 14 dní | - tvorba výrobků z různých materiálů - k poplatku za kroužek vybíráme ještě hotově 300 Kč na materiál |
Keramický kroužek Mgr. I. Aulická | 2. - 5. 2. - 5. | Po 13:30 - 15:00 St 13:30 - 15:00 | - práce s hlínou - různé techniky povrchové úpravy keramiky |
Sportík Mgr. H. Špuláková/ Mgr. A. Mrvová Mgr. H. Špuláková/ Mgr. A. Mrvová Bc. V. Lukešová | 1. 2.
| Čt 11:50 - 12:35 Čt 12:45 - 13:30
| - všestranný rozvoj pohybových schopností |
Shuffle Dance Bc. T. Horová | 3. - 5. | Po 14:00 - 14:50 | - základní kroky - jednoduché sestavy - postupné zvyšování obtížnosti |
Badmintonový kroužek Mgr. V. Úblová / J. Přinda/Mgr. I.Nožičková J. Přinda / Mgr. A. Mrvová Mgr. V. Úblová / |
3. 4. - 5. | St 11:55 - 12:40
Út 12:45 - 13:30 St 12:45 - 13:30 | - osvojení základních badmintonových dovedností - zdokonalení herních činností |
Fotbalový kroužek | 2. - 4. | St 7:00 - 7:45 | - získání základních dovedností s míčem - zdokonalení herních činností |
Basketbalový kroužek (chlapci) | 1. - 5. | Pá 14:00 - 14:50 | - získání základních dovedností s míčem - zdokonalení herních činností |
Basketbalový kroužek (dívky) BAK | 1. - 3. 4. - 5. | Po 17:00 - 18:00 St 17:00 - 18:00 | - získání základních dovedností s míčem - zdokonalení herních činností |
Kroužek florbalu Bc. L. Tolar | 3. 4. 5. | Pá 12:45 - 13:30 Pá 14:15 - 15:00 Pá 13:30 - 14:15 | - základní pohybová průprava - zvládnutí pravidel hry a fair play |
Kroužek aerobiku K. Tučková | 2. 3. 4. – 5. |
Pá 11:55 - 12:40 | - rozvoj elementární taneční a pohybové techniky - rozvoj dětské rytmičnosti a hudebního cítění |
Kroužek sportovního a společenského tance p. D. Kounovská p. V. Kounovský | 1. - 2. 3. - 5. | Út 14:00 - 15:00 Út 15:00 - 16:00 | - koordinace, držení těla, pohybové dovednosti a základy latinsko-amerických tanců - pohybová paměť, rytmické a prostorové cítění, latinsko-americké tance, skupinové choreografie - latinsko-americké a standardních tance |
p. J. Novák Mgr. Z. Novák | 1. - 5. | Po 13:00 - 16:00 | - základní golfová pravidla - základy golfové hry - bude probíhat v Prvním slovanském golfovém klubu - skupiny po 5-6 -ti žácích |
Kroužek softbalu Mgr. M. Svobodová |
| Pá 12:45 - 13:30 | - základy a hraní pálkovacích her |
Mgr. J. Maun | 3. - 7. | Po 7:00 - 7:45 Pá 7:00 - 7:45 | - bouldering je lezení na umělé stěně bez lana v malé výšce - rozvoj síly a obratnosti |
Mgr. J. Maun | 3. – 9. | Út 7:00 - 7:45 Čt 7:00 - 7:45 | - lezení na laně - rozvoj síly a obratnosti - nauka o lezecké výstroji a výzbroji - osvojení základních dovedností jističe a lezce |
Kroužek jógy p. M. Künkel | 1. - 5. | Čt 7:00 - 7:45 | - základy jógy - správné dýchání a držení těla - protažení a posílení svalů |
Mgr. B. Kroupová | 1. - 3. | Po 13:00 - 13:50 | - pro všechny děti, které rády zpívají - žáci z tříd s HV zaměřením jsou přihlášení automaticky |
Mgr. E. Vorlová | 4. - 5. | Út 13:30 - 15:00 | - pro všechny děti, které rády zpívají - velký výběr písniček (lidové i moderní) - žáci z tříd s HV zaměřením jsou přihlášení automaticky |
Kroužek informatiky Mgr. M. Michálková Mgr. Z. Novák | 1. 2. 3. | Po 11:50 – 12:35 St 11:50 – 12:35 Čt 12:50 - 13:35 | - seznámení se základy práce na počítači - seznámení s internetem, e-mail, práce s obrázky |
Logopedická nápravná péče Bc. N. Keberdlová Mgr. I. Skálová | 1. 2. | Pá 11:50 - 15:00 St 13:00 - 15:00 | - odborná náprava řeči - žáci budou rozděleni do skupin |
Divadelní kroužek - PROPADLO p. M. Moravcová p. L. Šeflová | 3. - 5. | St 15:15 - 16:45 | - „PROPADLO“ aneb od hledání přes tvoření až k vytvoření inscenace |
Divadelní přípravka - OPONKA p. J. Klečková | 3. | Pá 11:55 – 12:40 | - pro začínající „herce“, práce s maňáskem |
Divadelní kroužek - DIVIDLO p. M. Moravcová p. L. Šeflová | 6. – 9. | Po 15:15 - 16:45 | - „Dividlo“ aneb jak se dělá divadlo od námětu k představení |
Mgr. J. Maun Mgr. V. Zahradníková |
|
| - seznamování se s fyzikálními jevy hrou |
Kroužek zdravovědy Bc. A. Kopczyńská | |
| - žáci získají základní znalosti o 1.pomoci - naučí se ošetřit různá krvácení, zlomeniny a poskytnutí pomoci bezvědomému (resuscitace) - rozpoznají dopravní značky a budou znát zásady chování na silnici |
Kroužek logického myšlení Mgr. J. Koutský | |
| - rozvoj tvůrčího myšlení (šachy, deskové hry, hlavolamy) |